Azyl pro milence v Klídku

  Všem, kteří si již od nás zakoupili pobyt nebo se ho chystají koupit:

  • Pokud si nebudete moci svůj pobyt kvůli situaci způsobené koronavirem SARS-CoV-2 vybrat, Vaši rezervaci Vám rádi převedeme na jiný termín, i do dalšího roku.                                                           Je potřeba, abyste se s námi spojili do konce platnosti svého pukazu
  • Prodáváme pobyty pro 2 osoby s vířivkou. Platnost poukazů je 1 rok, po dohodě i déle. Pokud budete chtít, vytvoříme Vám dárkový poukaz.

 

Hledáte azyl pro milence?

  • Najdete nás 45 minut od Hradce Králové, 20 minut od Náchoda, Trutnova či Dvora Králové n. L.. 
  • Azyl u nás najde každý, kdo hledá v okolí České Skalice, Ratibořic, Babiččina údolí.Jsme rodinný penzion, Penzion Klídek, v klidné oblasti, v obci Mezilečí. Náš penzion také vyhledávají k sexuálním hrátkám páry partnerské i milenecké. Těmto párům nabízíme zapůjčení naší erotické houpačky zdarma. Diskrétní ubytování Vám zajistíme.

 

Za pronájem prostor si účtujeme:

apartmá č. 2, 3, 4  a 5: účtujeme 1.400,- Kč/2 osoby. Každá další osoba za 650,- Kč. Cena je max. za 20 hodin. Potřebujem znát hodiny příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky", připravíme drobné občerstvení. Po dohodě zapůjčíme zdarma také erotické hračky. Pokud budete chtít, připravíme pro Vás, za poplatek, do chladničky víno nebo sekt. V těchto apartmánech je skeletová vířivka pro 2 osoby. Pokud chcete použít vířivku, je důležité dodržovat základní hygienu - před každým použitím vířivky se osprchovat (použít i sprchové gely). Zbytky olejíčků, které používáte; deodoranty, kosmetika, pot, to vše reaguje a vířivku znečisťuje.

apartmán č. 1: účtujeme 1.100,- Kč/2 osoby. Každá další osoba za 550,- Kč. Cena je max za 20 hodin. Potřebujem znát hodiny příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky", připravíme drobné občerstvení. Po dohodě zapůjčíme zdarma také erotické hračky. Pokud budete chtít, připravíme pro Vás, za poplatek, do chladničky i víno či sekt. Do apartmánu č. 4 brzy nainstalujeme novou skeletovou vířivku, pak i zde cenu navýšíme.

V případě, že budete chtít využít apartmán bez vířivky, ale bude volný pouze apartmán s vířivkou, budeme Vám účtovat 1.100,- Kč za předpokladu, že vířivku nepoužijete.

 

  • Ceny o svátcích (Valentýn, Velikonoce, Vánoce, Silvestr) jsou podle tohoto ceníku

 

Jsme vstřícní a záleží nám na spokojenosti hostů. Snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků.

Již ve všech apartmánech Vám můžeme nabídnout nové dvoulůžkové postele, které jsme opatřili decentním podsvícením.

Volejte: +420 777 876 355 (7:00 - 21:00)

Pište: diskretniklidek@seznam.cz, info@houpackyprovelkyholky.cz, martinek.klidek@seznam.czTěšíme se na Vaši návštěvu.

 

PENZION JE NEKUŘÁCKÝ!!!!

 

Apartmán č. 1 

 

Apartmán č. 2 

 

Apartmán č. 3 

 

Apartmán č. 4 

 

Apartmán č. 5