Azyl pro milence v Klídku

Hledáte azyl pro milence?

Najdete nás 45 minut od Hradce Králové, 20 minut od Náchoda, Trutnova či Dvora Králové n. L.Jsme rodinný penzion, Penzion Klídek, v klidné oblasti, v obci Mezilečí. Náš penzion také vyhledávají k sexuálním hrátkám páry partnerské i milenecké. Těmto párům nabízíme zapůjčení naší erotické houpačky zdarma. Diskrétní ubytování Vám zajistíme.

 

Za pronájem prostor si účtujeme:

apartmá č. 3 a 5: účtujeme 1.300,- Kč/2 osoby. Cena je max. za 20 hodin. Potřebujem znát hodiny příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky", připravíme drobné občerstvení. Po dohodě zapůjčíme zdarma také erotické hračky. Pokud budete chtít, připravíme pro Vás, za poplatek, do chladničky víno nebo sekt. V tomto apartmánu je skeletová vířivka pro 2 osoby. Pokud chcete použít apartmán s vířivkou, je důležité dodržovat základní hygienu - před každým použitím vířivky se osprchovat (použít i sprchové gely). Zbytky olejíčků, které používáte; deodoranty, kosmetika, pot, to vše velmi rychle vířivku znečisťuje.

apartmán č. 1, 2, 4: účtujeme 1.000,- Kč/2 osoby. Cena je max za 20 hodin. Potřebujem znát hodiny příjezdu i hodinu odjezdu, abychom zajistili úklid pro další návštěvníky. Jako bonus Vám zapůjčíme naši "Houpačku pro velký holky", připravíme drobné občerstvení. Po dohodě zapůjčíme zdarma také erotické hračky. Pokud budete chtít, připravíme pro Vás, za poplatek, do chladničky i víno či sekt.

Jsme vstřícní a záleží nám na spokojenosti hostů. Snažíme se vyhovět požadavkům našich zákazníků.

V některých apartmánech Vám můžeme nabídnout i nové dvoulůžkové postele, které jsme opatřili decentním podsvícením.

Volejte: +420 777 876 355 (7:00 - 22:00)

Pište: diskretniklidek@seznam.cz, info@houpackyprovelkyholky.cz, martinek.klidek@seznam.czTěšíme se na Vaši návštěvu.

 

PENZION JE NEKUŘÁCKÝ!!!!

 

Apartmán č. 3